Wszystko zmienia się wokół nas.

Wiele rzeczy zmienia się wokół ans, część oczywiście na lepsze, ale jest też wiele kwestii, które mi się osobiście nie podoba. Zastanawiam się jednak czy można coś z tym zrobić. Przecież Warszawa to prawie dwa miliony ludzi, więc co może zrobić jedna osoba w takim ogromie ludzi.

Czy może coś zmienić?

Pewnie wiele zależy od tego, co chcemy zmienić, ale z pewnością są rzeczy na które jako zwykły Warszawiak, każdy z nas ma wpływ i może wpłynąć na decyzje innych czy to zwykłych ludzi, czy też władz miasta, czy kraju. Wiadomo bowiem, iż w Warszawie bliżej jest do władzy i można mocniej na nie wpływać, oczywiście przy odpowiedniej formie przebicia się przez tę zabudowę urzędników u władzy.

zycie

Dlatego trzeba chyba próbować, a nigdy nie wiadomo co uda nam się zmienić, na co wpłynąć. Może to będzie to jakiś nasz sukces życiowy.

Radość życia. Trzeba powiedzieć, iż człowiek lubi być zadowolony z życia i cieszyć się tym, co go otacza. Dzięki temu czuje się lepiej, lepiej realizuje swoje plany zawodowe, życie rodzinne jest lepsze.

Właśnie dzięki radości życia spełniamy się na każdym kroku.

Nasza radość życia może być realizowane w różny sposób, na szczęście, jeśli chodzi o Warszawę, możemy tutaj realizować się na wielu płaszczyznach i każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Osobiście ciężko mi jest sobie wyobrazić życie poza Warszawą w jakieś małej miejscowości i próbę realizacji jakich wyszukanych planów.

To czasami naprawdę może być trudne, a Warszawa jest jednak w tym zakresie dużo bardziej otwarta, co pewnie wynika z ilości osób i dlatego opłaca się tutaj prowadzić różnego rodzaju projekty, otwarte na mieszkających tu ludzi.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Używamy Gravatara w komentarzach - zdobądź swój własny!

XHTML: Możesz użyć następujące tagi: <a href=""> <b> <blockquote> <code> <em> <i> <strike> <strong>