Nasz własny rozwój.

czas-kuchnie

Jak patrzymy na siebie czasami możemy się zastanawiać w jakim kierunku będzie szedł nasz rozwój i gdzie zdążamy. Nie zawsze jest to łatwe pytanie, gdyż wiele zależy od naszych własnych predyspozycji do nauki, miejsca zamieszkania i naszych chęci. Inaczej bowiem będzie do tych spraw podchodził mieszkaniec Warszawy, a jeszcze inaczej Krakowa czy Poznania. To różne regiony, różna mentalność.

Jednak wiele zależy od naszego własnego podejścia, bo o ile kwestie zamieszkania mają znaczenie, to bez względu, gdzie mieszkamy, jeśli sami nie będziemy chcieli iść w kierunku własnego rozwoju, nie pójdziemy do przodu.

Pozostaniem w miejscu takim jak jesteśmy, nie przekroczymy drzwi do kolejnego etapu naszego życia. Pozostaniemy tam, gdzie jesteśmy, a chyba nie o to do końca chodzi.

Jak sądzicie?

Dlatego zawsze jednak należy patrzeć w przód i starać się osiągnąć jak najwięcej i zyskać odpowiednie cechy osobiste, które będą pchały nas do przodu. Wtedy, nasze życie będzie przebiegało we właściwym kierunku i z właściwą prędkością.

Zostaw odpowiedź

Używamy Gravatara w komentarzach - zdobądź swój własny!

XHTML: Możesz użyć następujące tagi: <a href=""> <b> <blockquote> <code> <em> <i> <strike> <strong>